Sprzęt sportowy do treningów siłowych


Sprzęt siłowy do użytku domowego przeznaczony jest dla użytkowników, którzy chcą koncentrować swój trening na ogólnym wzmocnieniu organizmu i poprawie kondycji fizycznej. Zaprojektowany jest dla osób, którym zależy na wzmocnieniu mięśni brzucha, górnych partii ciała oraz mięśni nóg ćwicząc we własnym tempie i w domowym zaciszu. Doskonale nadaje się dla osób chcących szybko powrócić do utraconej formy, jak również utrzymać już wypracowaną sylwetkę.


Sprzęt siłowy do zastosowań profesjonalnych przeznaczony jest do wyposażenia klubów fitness oraz profesjonalnych siłowni. Regularne treningi na urządzeniach sprzętu siłowego wpływają na poprawę muskulatury ciała oraz poprawiają możliwości siłowe.

Sprzęt siłowy do użytku profesjonalnego charakteryzuje się cichą pracą i doskonałą jakością wykonania. Przeznaczony jest do celów komercyjnych i dzieli się dodatkowo na sprzęt profesjonalny (gwarancja COMMERCIAL) oraz pół-profesjonalny (gwarancja LIGHT COMMERCIAL). Zasadnicza różnica dotyczy intensywności użytkowania sprzętu pół-profesjonalnego, w wypadku którego dopuszczalna praca urządzenia wynosi do 25 godzin tygodniowo. Natomiast na urządzenia profesjonalne nie ma ograniczeń co do użytkowania.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt -  pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu zgodnie z preferencjami.