Kilka słów o nas


Finner Polska funkcjonuje w e-świecie od 2005 roku. Przez kilka lat działalności sumiennie przykładaliśmy się każdego dnia do rozwoju firmy, aby uczynić to miejsce jak najbardziej przyjaznym naszym klientom. Oferta naszego sklepu sportowego ciągle się powiększa, naszym nadrzędnym celem działalności jest chęć stworzenia jak najbardziej kompleksowej oferty dla klienta w celu zapewnienia maksymalnego zadowolenia. Jednocześnie zapewniamy, że swoją wiedzą i doświadczeniem potrafimy pomóc naszym klientom w podejmowaniu wszelkich decyzji związanych z aktywnością fizyczną. Nasze kilkuletnie sportowe doświadczenie poparte jest wyposażeniem wielu siłowni prywatnych i komercyjnych. Możesz liczyć na naszą fachową pomoc w każdej chwili. Nasz sztab profesjonalnych doradców, montażystów i serwisantów jest do dyspozycji niemalże non-stop. Doradzimy, zawieziemy i zmontujemy każdy rodzaj siłowni, jaki sobie zażyczysz.


Kogo obsługujemy


Klienci indywidualni


Działalność sklepu sportowego KlubFitness obejmuje sprzedaż detaliczną- kompleksową obsługę klienta. Podstawową ideą naszej działalności jest maksymalne zadowolenie naszych klientów, dlatego wypracowaliśmy system obsługi, który kompleksowo obsłuży każdego, niezależnie od miejsca zamieszkania. Dysponujemy profesjonalną ekipą doradców, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i doradzą, w razie wątpliwości. Nasi kierowcy, montażyści i serwisanci zawiozą i zmontują każdy rodzaj sprzętu z naszej oferty, dodatkowo towary u nas zakupione są serwisowane w ramach gwarancji. Możemy się pochwalić setkami sprzedanych towarów, znikomym procentem reklamacji i dużym zadowoleniem klientów. Zapraszamy do kontaktu osoby fizyczne z terenu całej Polski, możliwy jest również zakup w naszej siedzibie. Oferta naszego sklepu to również asortyment związany z wypoczynkiem i turystyką.


Klienci instytucjonalniDziałalność sklepu sportowego KlubFitness obejmuje sprzedaż hurtową: obsługę sklepów, wyposażenie profesjonalnych komercyjnych siłowni, klubów fitness, wyposażenie ośrodków rehabilitacyjnych, ośrodków sportowych. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór produktów lepszej i gorszej jakości, dlatego każdy zainteresowany z pewnością znajdzie odpowiedni sprzęt dla siebie. Dysponujemy profesjonalną ekipą doradców, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i doradzą, w razie wątpliwości. Nasi kierowcy, montażyści i serwisanci zawiozą i zmontują każdy rodzaj sprzętu z naszej oferty, dodatkowo towary u nas zakupione są serwisowane w ramach gwarancji. Możemy się pochwalić setkami sprzedanych towarów, znikomym procentem reklamacji i dużym zadowoleniem klientów. Zapraszamy do kontaktu przedstawicieli zainteresowanych instytucji z terenu całej Polski, możliwy jest również zakup w naszej siedzibie. Oferta naszego sklepu to również asortyment związany z wypoczynkiem i turystyką.