Sprzęt sportowy do użytku domowego oraz profesjonalnych siłowni

Marka Barbarian Line specjalizuje się w produkcji sprzętu do profesjonalnych siłowni. Korzystając z 20 letniego doświadczenie w dziedzinie budowy i rozwoju przyrządów do ćwiczeń Barbarian Line ciągłe ulepsza swoją ofertę. Dzięki temu umożliwia profesjonalny trening siłowy z dużymi obciążeniami. Poprzez wysoką jakość wykonania oraz stabilność sprzętu zapewnia wysoki poziom zadowolenia klientów. W swojej ofercie posiada szeroki wybór przyrządów do przygotowania funkcjonalnego stanowiska treningowego. Zestaw stojaków do ćwiczeń możemy dostosować do stanowisk treningowych, ich szerokość i wysokość zapewni nam dużą funkcjonalność i komfort ćwiczenia. Oprócz uniwersalnej ławki do ćwiczeń w ofercie znajdziemy również ławkę pod sztangę, która została skonstruowana do przenoszenia bardzo dużych obciążeń. Marka Barbarian Line posiada również w swojej ofercie gryfy olimpijskie o wysokiej wytrzymałości i sprężystości przeznaczone przede wszystkim do ćwiczeń siłowych i crossfitu. Zestaw hantli stałych gumowanych o wadze od 2,5kg do 80kg pozwala na szeroki zakres ćwiczeń siłowych dostosowanych do każdej osoby. Charakterystyczny design motywuje nas do ćwiczeń.


Barbarian Line spełniaja najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa - certyfikat zgodności z normą EN 957  idealnie nadaje się do codziennego profesjonalnego użytku, o czym świadczy 2 letnia gwarancja dla komercyjnych siłowni i klubów fitness.


Większość produktów marki Barbarian Line posiada najwyższą klasę użytkowania "S" przeznaczoną do użytku profesjonalnego.