• Profesjonalny sprzęt sportowy do crossfit ATX
  • Wysokiej jakości sprzęt sportowy do siłowni megatec
  • Profesjonalny sprzęt do siłowni IronGhost
  • Sprzęt sportowy do użytku domowego Stayer Sport
  • Wysokiej jakości sprzęt sportowy do siłowni domowej prfesjonalnej komercyjnej

Finner Polska
Importer i dystrybutor sprzętu sportowego do wyposażenia siłowni i klubu fitness


Firma FINNER POLSKA została stworzona w 2005 roku. Pierwsze lata działalności firma skupiła na tworzeniu sklepu internetowego ze sprzętem sportowym www.klubfitness.pl , który każdego dnia przyczyniał się do rozwoju firmy. Nasi klienci z roku na rok zaczęli doceniać profesjonalne podejście oraz fachową wiedzę połączoną z doświadczeniem. Szeroka oferta sprzętu sportowego pozwoli wyposażyć każdą siłownię domową lub profesjonalny klub fitness. Doświadczenie zdobyte latami zaowocowało stworzeniem własnych marek, które z uznaniem trafiły na polski rynek sportowy. Nasza firma w swoim asortymencie posiada obciążenia, gryfy, hantle, stanowiska treningowe oraz atlasy do ćwiczeń znanych marek na całym świecie. Osoby uprawiające sporty wytrzymałościowe znajdą takie urządzenia do treningu cardio jak: orbitreki, bieżnie elektryczne, wioślarze, steppery, masażery oraz platformy wibracyjne. Jako uzupełnienie treningów fitness i aerobiku wprowadziliśmy: maty, hantelki, stepy do aerobiku i gumy fitness. Przez cały okres działalności wyposażyliśmy w profesjonalny sprzęt sportowy dziesiątki klubów fitness, siłowni, szkół oraz instytucje państwowe jak, wojsko i policja.
Gdzie wyposażyć profesjonalną siłownię i klub fitness ?


Profesjonalne podejście do klienta oraz techniczna wiedza poparta doświadczeniem sprawiły, że zaufało nam wiele instytucji i osób związanych ze światem sportu. W naszej ofercie znajdują się produkty, które umożliwią kompleksowe wyposażenie siłowni każdego rodzaju . Fachowe doradztwo oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny to nasze główne atuty.


W naszym asortymencie znajdziesz Sprzęt Sportowy do wyposażenia siłowni i klubu Fitness


ĆWICZENIA


Ćwicz z głową

Każdy z nas w końcu dochodzi do wniosku, że jego kondycja fizyczna i ogólny stan zdrowia pozostawiają wiele do życzenia. Wtedy stwierdzamy, że brakuje nam ruchu- tylko regularne ćwiczenia zapewnią nam komfort, którego nam brakuje.
Oczywiście, istnieje wiele powodów przemawiających przeciwko ćwiczeniom: standardowe wymówki 'brak czasu' czy 'zmęczenie' w żaden sposób nie mogą nas usprawiedliwić. Skoro znajdujemy czas na oglądanie telewizji, spokojnie wygospodarujemy trochę czasu na ćwiczenia- przecież niektóre można wykonywać w trakcie oglądania telewizji. Nawet 30 minut dziennie może okazać się zbawienne dla naszego zdrowia i samopoczucia.
Na początek wystarczy wyznaczyć konkretny czas treningu w naszym dziennym rozkładzie dnia i wpisać w terminarz, żeby nie zapomnieć. To będzie czas dla naszego zdrowia.

ZAPRASZAMY


PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8:00 - 17:00